اقدام از طریق برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری کبک چه مزایایی برای من و خانواده ام خواهد داشت؟

QuebecInvestor2018.jpg

اقدام از طریق برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری کبک چه مزایایی برای من و خانواده ام خواهد داشت؟

برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری کبک Quebec Immigrant Investor Program موسوم به (QIIP) به عنوان محبوب ترین برنامه مهاجرت تجاری به کانادا دربین برنامه های مهاجرت تجاری موجود شناخته می شود. در حال حاضر این برنامه تنها برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری کانادا است که بدون نیاز به راه اندازی بیزنس و بدون هیچ گونه قید و شرطی در کانادا به افراد اقامت دائم کانادا را اعطا می کند، ضمن اینکه اقدام در این برنامه محدودیت سنی برای متقاضی نداشته و نیازی نیز به ارایه مدرک زبان ندارد.


هم اکنون اداره مهاجرت کبک در حال پذیرش پرونده در برنامه مذکور می باشد. طبق خبری که در فروردین ماه 97 در تلگرام و وب سایت گنجی اعلام کردیم پذیرش پرونده همانند سال های گذشته بصورت محدود و تحت یک سیستم سهمیه بندی می باشد. در برنامه امسال اداره مهاجرت کبک از تاریخ 10 سپتامبر 2018 تا 15 مارچ 2019 (19 شهریور ماه 1397 تا 24 اسفند ماه 1397) تعداد 1900 پرونده را پذیرش می کند که از این تعداد 1235 سهمیه مربوط به پرونده های ارسالی از چین، هنگ کنگ و ماکائو و 665 سهمیه باقیمانده مربوط به پرونده های ارسالی از سایر نقاط جهان من جمله ایران می باشد.


برای واجد شرایط شدن در برنامه مهاجرت کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک شخص متقاضی می بایست به همراه همسر معادل 2 میلیون دلار کانادا(حدود 10 میلیارد تومان) دارایی داشته باشد،(دارایی قابل محاسبه شخص شامل همه املاک دارای سند که به نام متقاضی و همسر وی، پول نقد و ارزش بیزنس وی می باشد) علاوه بر آن شخص متقاضی می بایست دارای سابقه مالکیت و یا مدیریت یک بیزنس معتبر فعال(مانند دارندگان پروانه کسب، پزشکان، داروساز و وکلا و مدیران شرکت و ...) را داشته باشد و مهمترین نکته اینکه بتواند اثبات کند دارایی وی از طریق فعالیت قانونی و بصورت مشروع کسب شده است. همچنین با مدارک و مستدلات مربوطه بتواند سوابق کاری و بیزنسی و روند مالی و جمع آوری اموال خود را اثبات کند.

و در نهایت و پس از قبولی مبلغ یک میلیون و دویست هزار دلار کانادا را به مدت پنج سال نزد دولت کانادا با سود صفر درصد سپرده گذاری کند و یا اینکه از تسهیلات وام با پرداخت سیصدو پنجاه هزاردلار کانادا بصورت بلاعوض استفاده کند.


برای واجد شرایط شناخته شدن شما در برنامه 350 هزار دلاری کبک، و اختصاص یک سهمیه شرایط شما باید بطور دقیق توسط کارشناسان دفاتر ما در تهران و مونترال و با نظارت مستقیم آقای گنجی بررسی گردد. در صورت عقد قرارداد با موسسه مهاجرتی گنجی، اختصاص سهمیه به شما توسط موسسه ما تضمین می گردد و پرونده شما از شروع تا پایان تحت مسئولیت و نظارت ما به اداره مهاجرت کبک ارسال و پیگیری می گردد.

(لازم به ذکر است، نحوه اثبات دارایی ها و سوابق کاری و بطور کلی جمع آوری کامل و بدون نقص پرونده و پیگیری امور تا قبولی شخص متقاضی فرایندی بسیار تخصصی است که موسسه مهاجرتی گنجی و تیم همکاران این مجموعه و با همکاری و همدلی موکلین محترمی که قبلا توسط موسسه ما واجد شرایط شناخته شده اند انجام می گردد. داشتن آمار قبولی صد در صد پرونده های ارسالی موسسه مهاجرتی گنجی در برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری کبک دستاوردی بسیار مهم و با ارزش است که بدون تخصص و تجربه و کارو تلاش فراوان و همدلی و همکاری تمامی مجموعه ما در دفاتر تهران و مونتریال قابل دست یافتن نبوده است.)


توجه داشته باشید که پذیرفتن پرونده موکلین در برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری کبک تنها توسط وکلایی مجاز می باشد که عضو وکلای رسمی شناخته شده توسط دولت کبک و کانادا هستند و دارای دفتر رسمی در استان کبک (مونترال) می باشند. نکته بسیار مهم و حیاتی که شخص متقاضی باید به آن توجه داشته باشد اصالت داشتن سهمیه واقعی وکیل از دولت کبک است که این امر منوط به داشتن ارتباط مستقیم و نمایندگی قانونی وکیل و سازمان مهاجرتی وی با موسسات مالی سرمایه گذاری کبک که توسط اداره مهاجرت کبک معرفی شده اند است. در صورت اقدام با اشخاص و یا موسسات فاقد شرایط مذکور مسئولیت و ریسک آن به عهده خود شخص متقاضی خواهد بود.


در اینجا به مهمترین مزایای مهاجرت به کانادا از طریق اقدام در برنامه سرمایه گذاری کبک اشاره می کنیم :

ادامه مطلب (روی لینک کلیک کنید)

/ 0 نظر / 17 بازدید