زمان بازگشایی برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی کبک 2018 اعلام شد

زمان بازگشایی برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی کبک 2018 اعلام شد:

اداره مهاجرت کانادا MIDI بعد از وقفه طولانی زمان بازگشایی برنامه محبوب سرمایه گذاری کبک را اعلام نمود. همانطور که در خبر های ماه گذشته ("کلیک کنید"جزئیات برنامه کبک...) و در خبر دیگری در فروردین 97 ("کلیک کنید" شرایط برنامه کبک ...) اعلام کردیم سهمیه کبک، مبلغ دارایی ومبلغ سرمایه گذاری افزایش پیدا کرده است.

در حال حاضر تنها برنامه مهاجرتی که می توان بدون مدرک زبان و حتی بدون راه اندازی کار و استخدام پرسنل کانادایی، اقامت دائم کانادا را برای خود و همسر وفرزندان زیر 22 سال دریافت کرد، برنامه سرمایه گذاری کبک است. محبوبیت این برنامه باعث ایجاد سهمیه برای وکلا علی الخصوص وکلای مستقر در استان کبک همانند موسسه گنجی گردیده است. امسال نیز خوشبختانه باتوجه به آمار بالای قبولی در سال گذشته توانسته ایم سهمیه خوبی را برای موکلین خودمان اختصاص دهیم و شما نیز اگر شرایط مورد نظر ما را داشته باشید میتوانید جزو این سهمیه ها قرار گیرید. جزئیات این شرایط در کانال تلگرام، اینستاگرام و جلسه های توجیهی در دفتر تهران اعلام شده است.


شرایط برنامه مهاجرت سرمایه گذاری کبک:

-   دارا بودن دارایی به مبلغ 2 میلیون دلار کانادا

-   سپرده گذاری مبلغ 1.2 میلیون دلار کانادا یا پرداخت 350هزار دلار

-   داشتن سابقه مدیریت حداقل 2 ساله یک بیزینس طی 5سال گذشته


تاریخ بازگشایی برنامه:

اداره مهاجرت کبک از تاریخ September 10, 2018   (برابر 19شهریور 1397) تا  ( March 15,2019 اسفند 1397) تعداد 1900 پرونده دریافت میکند. افراد دارای مدرک زبان فرانسه عالی جدای از سهمیه میتوانند اقدام کنند.


شرایط برنامه کارآفرینی کبک:

این برنامه که از سال 2016 بسته شده بود مجددا بازگشایی خواهد شد. اما هنوز تعداد سهمیه مشخص نشده است.

-   توانایی مدیریت 25 درصد یک بیزینس جدید به تنهایی وبه همراه همسر یا 51 درصد یک بیزینس موجود

-   سپرده گذاری مبلغ300 هزار دلار(اگر بیزینس داخل مونترال باشد) و 200 هزار دلار کانادا(اگر بیزینس خارج از مونترال باشد) در یک موسسه مالی برای ضمانت راه اندازی بیزینس

-   حصور مستمر روزانه در مدیریت یا راه اندازی یک بیزینس

-   دارا بودن حداقل 900 هزار دلار دارایی ثابت قابل اثبات

-   کسب امتیاز لازم از برنامه کارآفرینی کبک


به نظر آقای گنجی – وکیل رسمی مهاجرت کانادا- شرایط برنامه کبک نسبت به سال گذشته افزایش قیمت داشته که در طی ده سال گذشته بدین صورت بوده وهمیشه شیب افزایشی را طی نموده است. لذا اقدام سریعتر را می طلبد. البته خوشبختانه سهمیه امسال چینی ها کاهش یافته و میزان بیشتری برای ایرانی ها درنظر گرفته خواهد شد. همچنین سرعت برگزاری مصاحبه با توجه به شروع مصاحبه ها در مونترال و آنکارا(ترکیه) بیشتر شده است. از سوی دیگر عزم به تجدید نظر نسبت به زمان بررسی پرونده ها در فدرال در حال پیگیری است وامیدواریم زمان کمتری را شاهد باشیم.

اگر شما نیزبه دلیل سن بالا ونداشتن مدرک زبان نمیتوانید مقیم کانادا شوید حتما برنامه سرمایه گذاری کبک را مطالعه کنید.

telegram_Canada_Ganji

/ 0 نظر / 31 بازدید