کانادا درهای خود را برای پذیرش پرستاران باز نموده است Canada has opened its door

nurse in canada

کانادا درهای خود را برای پذیرش پرستاران باز نموده است Canada has opened its doors to welcome Nurses

 

این متن برگرفته از مقاله آقای گنجی -وکیل رسمی مهاجرت کانادا- در مورد نحوه ورود پرستاران به کانادا می باشد.(مشروح این مطلب را در صفحه فیس بوک مطالعه نمایید)

در حال حاضر تقاضای زیادی برای ورود پرستاران به کانادا وجود دارد. با توجه به تغییرات قوانین کبک و فدرال، هنوز هم می توان به راحتی با رشته پرستاری وارد کانادا شد. این قوانین باعث شد که امتیاز این رشته در کبک از 12 به 16 افزایش پیدا کند.

اگر شما در رشته پرستاری تحصیل کرده اید و مدرک خود را گرفته و طرح تان نیز به پایان رسیده، بهتر است شانس دریافت اقامت کانادا را از دست ندهید. کانادا در حال حاضر حقوق بالا، تقاضای شغلی بالا و ... برای رشته پرستاری دارد. از طریق نیروی متخصص کبک می توانید کار PR خود را در یافت کنید و به راحتی در کبک یا هر استان دیگری اقامت کنید.

پرستاری در کبک:

با توجه به ساخت دو بیمارستان تخصصی بزرگ در کبک که در سال 2015 و 2016 تکمیل می شوند، پیش بینی می شود که تقاضا برای استخدام پرستار در کبک بالا برود. این مطلب تاییدی است بر تمایل دولت کبک به افزایش تعداد پرستاران و تصویب قانون ماه آگوست 2013 در نحوه افزایش امتیاز رشته پرستاری از 12 به 16 امتیاز.

همانطور که در خبرهای قبلی به تفصیل توضیح داده شد، کبک تاکید زیادی بر دانستن زبان فرانسه برای متقاضیان مهاجرت Skilledworker Quebec دارد، اما با توجه به 16 امتیازی که پرستاران از رشته خود بدست می آورند نیازی به دانستن زبان فرانسه قوی و کسب امتیاز آن، ندارند. بلکه میتوانند این کمبود را از رشته و سابقه خود بدست آورند.

حقوق پرستاران در کبک بین 50.000 تا 60.000 دلار در سال می باشد. و با توجه به تعداد کم پرستار در کبک میتوان در آمد بیشتری را نیز دریافت نمود. در مقاله ای می خواندم که یک پرستار با اضافه کار و مزایا تا 315.000دلار دریافت کرده است.

پرستاری در کانادا:

سازمان پرستاری کانادا Canadian Nurses Association  پیش بینی نموده است که بازار کار پرستاری در کانادا حدود 60.000 پرستار تا سال 2022 نیاز مند است.

پرستاران دارای مدرک ثبت شده در کانادا، می توانند در رشته های زیر در کانادا مشغول به فعالیت شوند:

1-     Nurse practitioners

2-     Nurse researchers

3-     Specialized nurses: burn patient, dialysis, cardiology, nephrology

4-     Nurse instructors

5-     Psychiatric nurses

6-     Nurse technicians

میانگین حقوق (بجز کبک) پرستاران برابر 51.000 تا 80.000دلار و در بخش مدیریتی پرستاری تا 105.000دلار در سال براساس آمار Ontario Nurse s Association می باشد.

اگر شرایط اولیه زیر را دارید فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نموده و یا برای مشاوره با دفتر ما در تهران تماس حاصل نمایید و شانس دریافت اقامت را برای خود و خانواده تان بدست آورید:

1-     مدرک پرستاری

2-     سن زیر 35 سال یا دارا بودن فرزند

3-     آشنایی به زبان فرانسه/انگلیسی

 

 

/ 2 نظر / 10 بازدید
تبادل لینک

سلام خداييش وبلاگ خوبي داري. یه سر بهم بزن تا با هم تبادل لینک کنیم منتظرتم. یادت نره نظر هم بدی. http://mihancrack.ir

سایت ساز

با سلام،آیامی خواهیددارای سایت مستقل وحرفه ای شوید؟ آیامی خواهیدزحماتی که برای وبلاگ خود می کشید از بین نرودو به نفع صاحبان سایت های ایجادوبلاگ نشودوبرای خودتان بماند؟ آیامی خواهیدازدنیای مبتدی وبلاگ خارج شده وبه دنیای حرفه ای سایت واردشویدوبا گسترش سایتتان اسپانسر ها به سراغتان بیایند؟ آیامی خواهیدبدون داشتن دانش برنامه نویسی ودانش راه اندازی هاست وارددنیای حرفه ای سایت شود؟ آیامی خواهیدبا کمترین هزینه ممکن دارای یک هاست یک دامنه رایگان و قالب حرفه ای ومدرن سایت شوید؟ آیاقیمت های سرسام آورسایت های ایجاد هاست ازورودشمابه دنیای حرفه ای سایت جلوگیری کرده است؟ آیامی خواهید با یک قیمت باورنکردنی همه امکانات بالارایک جادریافت نمایید؟ آیامیدانیدکه این امکانات نیازبه تمدیدماهانه یاسالانه ندارندوشما فقط بایک بارخرید،سایت رابرای همیشه ازآن خود می کنید؟ آیامیدانیدتمام کارهای راه اندازی سایت ازجمله راه اندازی هاست ونصب مدیریت محتوای جوملا و قالب های آن توسط شرکت سایت سازانجام می گیردوشمافقط سایت خودراطراحی ومدیریت می کنید؟برای دریافت سایت وکسب اطلاعات بیشتر،به مامراجعه کنید.