سعید فرج پوری در کانادا کنسرت موسیقی کردی برگزار می کند

سعید فرج پوری در کانادا کنسرت موسیقی کردی برگزار می کند
 
 
hamnavazan farajpor
گروه موسیقی "هم نوازان" به سرپرستی موسیقیدان سرشناس کردستانی "سعید فرج پوری" در کانادا کنسرت موسیقی کردی برگزار می کند.
کمانچه نواز با تجربه سنندجی "سعید فرج پوری" کنسرت موسیقی کردی و قطعاتی از موسیقی کلاسیک ایرانی تحت عنوان "همنوازان یار" را با همکاری گروه موسیقی "همنوازان" در شهر ونکوور کشور کانادا برگزار می کند.

این اجرا پنجم اسفند ماه سال جاری (23 فوریه 2013) در دانشگاه UBC شهر ونکوور کانادا به روی صحنه می رود.

این کنسرت که با سرپرستی سعید فرجپوری در دو بخش موسیقی فارسی و کردی برگزار می شود، در بخش اول، چندین قطعه موسیقی و گورانی کردی از جمله "کیژی کورد"، "سه یران"، "سه بری" و "به رده به رده" و همچنین دونوازی کمانچه و تمبک به نوازندگی سعید فرجپوری و هامین هنری نواخته می شود.


در بخش دوم این کنسرت نیز چندین قطعه موسیقی از ساخته های "سعید فرج پوری" در دستگاه ماهور به زبان فارسی اجرا می شود که تصنیف "میخانه خاموش" با شعری از "مهدی اخوان ثالث"، "ساز و آواز"، "قطعه ضربی"، "چهار مضراب شکسته"، تصنیف "بیگانه" با شعری از "فریدون مشیری" و تصنیف "باران" با شعری از "سیاوش کسرایی" از این اجرا ها است.


اعضای گروه موسیقی "هم نوازان" نیز سعید فرجپوری به عنوان نوازنده کمانچه، جمال صلواتی و پرویز نزاکتی به عنوان خواننده، هامین هنری به عنوان نوازنده تمبک، دف، دوایر کوکی، علی سجادی به عنوان نوازنده بربط و ساینا خالدی به عنوان نوازنده سنتور هستند.

http://www.farajpoori.com

 

hamnavazan

/ 1 نظر / 16 بازدید
Socks

سلام دوست عزیز, درصورتی که نیاز به اکانت ساکس داری آی دی زیر تماس بگیرید. mehtism@yahoo.com فقط 2 هزار تومان